Tasarım Desteği

Birçok Markanın Yolculuğuna Eşlik Ediyoruz!

Dijital medya planlaması, kreatif tasarım, kurumsal kimlik, web tasarım, kurumsal sosyal medya yönetimi, video animasyon gibi birçok hizmeti tek noktadan sunuyoruz.

Web Sitesi Kurulumu

İster kullandığınız entegrasyona uygun, isterseniz 0’dan tasarlanmış web siteniz. UI ve UX temellerini dikkate alarak sizleri tasarım ve yazılımı tam bir uyum içinde sizi yepyeni dünya ile buluştuyoruz. Modern görünümlü, yeni içeriklerle donatılmış ve firmanıza özel açıklama tasarımlarıyla websitenizi özelleştiriyoruz ve marka algınızı tüm platformlarda ve e-ticaret sitenizde kuvvetlendiriyoruz.

web-kurulumu-min
WebTasarım-min

Web Tasarım

Düzenli tasarım desteklerimizi, marka algısı yaratacak bir konsept üzerine kuruyoruz,. E-ticaret yönetiminizin genelinde tasarım yapınızın bütünlük içermesi markamızın karakter oluşturması ve kalıcı etkilerini arttırmak açısından önem taşır.  Bir entegratör kullanıyorsanız imkanlar dahilinde sitenin her alanında tasarım yönetiminizi gerçekleştiriyoruz. SEO uyumunu da gözeterek yaptığımız bu çalışmalarla markanızın doğru kitleyle buluşmasına katkı sağlıyoruz. Sosyal medya yönetiminizde de aynı bütünlük hedefiyle tasarım şablonlarınızı çalışıyoruz, yaratıyoruz, yönetiyoruz. Dijital pazarlama alanında da ilgili enstrümanlarda yine uyumu gözeten tasarım yapısnını koruyoruz.