Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz dünyasında markanız, web sitesi ile varlığını sürdürse de ışık hızında değişen dijital dinamiklere ayak uydurabilmek için sosyal medyada da yer almak kaçınılmaz bir başlangıç…

Başlangıç; çünkü yer aldığınız bu yepyeni ortamda potansiyel müşterilerinize ulaşıp onlara kendinizi tanıtmanız gerekir. Tutarlı içerikler ve doğru mesajı ileten görsellerle belirli zaman aralıklarında yapılan düzenli paylaşımlar, markanızı en iyi şekilde ifade etmeniz için takip etmeniz gereken yolların başında gelir.

Sosyal medya yönetimi yapmak bir hesap açmaktan öte, markanın kurumsal imajını inşa etmeye yönelik bir çalışmadır. Bu imajı oluşturup korumak da ancak profesyonel bir destekle başarıya götürebilir.

 

Bu anlamda, günümüz koşullarında birbirini tekrar eden Sosyal Medya hesap yönetiminde yine, etkileşim oranı hedefleyen, buna dönük paylaşım zenginliği planlayan bir yapıda destek almak kritik önem taşır. 

 

bidijital olarak, 

 

-Sosyal Medya İçerik Tasarımı

-Sosyal Medya Kurgu Yönetimi

-Sosyal Medya Performans Yönetimi

*Sponsorlu Reklam

*Tanıtım Reklamı

*Influencer Marketing

*Affiliate Marketing

 

Ana başlıkları altında hesaplarınızı yönetiyoruz. Yine bu aşamada kurulum aşamasında başlayarak sürecinizin tamamın içinde işinizi ele alıyoruz. 

 

socialmedia-min